Скопје

Драма пред дискотека во Скопје: Момче претепано од две лица

Утринава во 04.20 часот, 18-годишниот Н.Н. од Скопје, пријавил дека околу 02.00 часот пред дискотека во Градски Парк бил физички нападнат и претепан од страна на две непознати лица.

Се преземаат мерки за расчистување на случајот.

Кликни за да коментираш

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply

На почеток