Скопје

Полицијата трага по 67-годишен маж од Скопје

Полицијата трага по 67-годишен маж од Скопје. Како што информира МВР вчера во 20 часот во Полициската станица Гази Баба С.А. (44) од Скопје пријавила дека на 1 октомври во непознат правец се оддалечил А.Д. (67) од Скопје. Се превземаат мерки за негово пронаоѓање.

Кликни за да коментираш

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply

На почеток