Скопје

Приведен: Скопјанец се самозодоволувал во автобус среде Центар

Денеска (24.03.2024) во 00.20 часот, полициски службеници од Полициската станица Центар го лишиле од слобода В.М.(54) од Скопје, постапувајќи по претходна пријава дека на 23.03.2024 околу 23.00 часот во автобус на ЈСП на подрачје на Центар се самозадоволувал.

По целосно документирање на случајот ќе следува соодветна пријава.

На почеток