Скопје

Тешка сообраќајка кај Млечен ресторан

Тешка сообраќајна несреќа се случила попладнево меѓу возило „ситроен Ц4“ со тетовски таблички и мотор, на бул. „Митрополит Теодосиј Гологонаов“ кај Млечниот ресторан.

Од МВР соопштија дека несреќата се случија околу 15.40 часот, се уште се прави увид на местото и засега не соопштуваат официјални податоци за повредени и за причината на несреќата.

Кликни за да коментираш

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply

На почеток