Магазин

(ВИДЕО +18) Фудбалерот Врањеш не мирува, по експлицитното видео и прати вулгарна порака на Бубамара

Босанскиот фудбалер Огнен Врањеш, познат по порно аферата со српската пејачка Јелена Карлеуша не мирува. Тој коментирал на експлицитна секс снимка „по грешка“ која пејачката Дара Бубамара ја објавила  на својот Инстaграм.

Сега тој и прати порака на Дара, која таа веднаш ја објави на Инстаграм за сите да ја видат. Врањеш под видеото напишал:

„Мислев дека навистина многу подобро пу**ш“.

На овој коментар Дара веднаш му вратила во иста мера:

-Погледнете го овој! Класичен Индијанец.

Најчитани

To Top
Close