Магазин

(ВИДЕО) Силјановска заигра рокенрол со Жаре во „Еден на еден“

Кандидатката за претседател, Гордана Силјановска, заигра рокенрол во емисијата „Еден на еден“, која треба да се емитува оваа недела во 18.30 часот на Канал 5. Најавата за емисијата е веќе објавена и доби големо внимание од јавноста. Сиљановска Давкова ќе зборува за детството, патувањата, медитацијата, но ќе покаже и дека и ден денес знае одлично да танцува.

Во „Еден на еден“ ќе гостува и кандидатот на СДСМ и ДУИ, Стево Пендаровски- НБА-фан и љубител на добриот рокенрол, се само дел од работите што Пендаровски ќе ги открие за себе.

 

Најчитани

To Top
Close