пон. Сеп 16th, 2019

Скопје1.мк

види, слушни, прочитај

Ристиќ: „Бомбите“ покажуваат дека од нас правите мајмуни и не третирате како малоумници, но и какви гомна сте!

Актерката Ирена Ристиќ се огласи на социјалните мрежи по новообјавените приватни разговори на интернет. Таа вели дека „бомбите“ и се супер, оти покажувале како функционерите го третираат народот.

„Мене бомбите ми се супер! И оние претходните и овие сега! Зошто?! Зашто покажуваат дека од нас прајте мајмуни и не’ третирате како малоумници, но пред се’ и над се’ вие какво говно сте!!! Добро, де, не цело!! Пола говно… Добро направено! Мрш“, напиша Ристиќ.

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Close