сре. Дек 4th, 2019

Скопје1.мк

види, слушни, прочитај

(ВИДЕО) Мајка фрла штотуку родено бебе во контејнер

Обид за чедоморство забележале камерите на Тајланд.  Видео снимка го обиколи светов на која се гледа како жена ладнокрвно фрла штотуку родено дете. На ова злосторството присуствувало и поголемо дете.

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com