чет. Окт 17th, 2019

Скопје1.мк

види, слушни, прочитај

Пар од Флорида при љубовна предигра користел пиштол, девојката загина

Девојка, убиена од својот партнер за време на сексуалниот однос .Парот за време на сексот користел наполнет пиштол, по што се случила трагедија. 23-годишниот Ендру Чарлс Шинолт ѝ рекол на полицијата дека тој и 24-годишната Палома Вилиамс користеле пиштол за сексуално заведување и возбудување. Осомничениот рекол дека двајцата биле под влијание на дрога кога се случило убиството.

Ендру и Палома биле заедно само две недели, а настанот се случил во неговата куќа на Флорида.

Осомничениот е уапсен поради убиство, а кога се случило злосторството ги повикал родителите да му помогнат.

 

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Close