вто. Ное 19th, 2019

Скопје1.мк

види, слушни, прочитај

(ВИДЕО) Најдобра асистенција во ЛШ сезонава моментот кога Карачиќ му додава на Стоилов

Асистенцијата на Игор Карачиќ до Стојанче Стоилов во финалето од Лигата на шампионите против Веспрем е прогласена за најдобра на сезоната.

Ракометарите на Вардар остварија победа во овој натпревар и ја освоија европската шампионска титула.

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Close