пон. Дек 9th, 2019

Скопје1.мк

види, слушни, прочитај

„Миле собирал пари да плати трета рата кај Боки, да го пуштат во домашен притвор – ама касно е сега“, коментираат твитерџиите

Социјалните мрежи четврти ден „горат“ со коментари за неформалниот сопственик на 1ТВ, Боки 13, кој заврши во притвор по отворање на истрагата за изнудување рекет од бизнисмени. Дел од нив ви ги пренесуваме во продолжение…

 

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com