Коментари

„Миле собирал пари да плати трета рата кај Боки, да го пуштат во домашен притвор – ама касно е сега“, коментираат твитерџиите

Социјалните мрежи четврти ден „горат“ со коментари за неформалниот сопственик на 1ТВ, Боки 13, кој заврши во притвор по отворање на истрагата за изнудување рекет од бизнисмени. Дел од нив ви ги пренесуваме во продолжение…

 

Click to comment

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply

To Top