пон. Дек 9th, 2019

Скопје1.мк

види, слушни, прочитај

По притворот за Боки13: Ја затворивте македонската Кардашијан, каде ќе ви оди душата

Сопственикот на 1ТВ, Бојан Јовановски вчера доби 30 дневен притвор поради примање награда за противзаконско влијание, како и за перење пари.

Тој вчера беше уапсен на граничниот премин Богородица.

Овие случувања предизвикаа лавина реакции на социјалите мрежи, а ова се дел од нив.

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com