вто. Фев 18th, 2020

Скопје1.мк

види, слушни, прочитај

Арсовски: Почитуваната Катица Јанева која е на ‘ваканција’ во Калитеа ја фати глава и си плати масажа

Портпаролот на ВМРО ДПМНЕ Димче Арсовски на социјаланат мережа фејсбук, објави:

Откако излезе снимката за “Рекет”, почитуваната Катица Јанева која е на ‘ваканција’ во Калитеа ја фати глава и си плати масажа која според неименуваниот извор чинела 10 💶.
Тек почеток е Катицеее, многу повеќе ќе те боли глава 🥂🍾

Откако излезе снимката за “Рекет”, почитуваната Катица Јанева која е на ‘ваканција’ во Калитеа ја фати глава и си плати…

Geplaatst door Dimsa Arsovski op Donderdag 8 augustus 2019