fbpx
чет. Окт 1st, 2020

Скопје1.мк

види, слушни, прочитај

ФОТО: Катица Јанева одмара дома, не сака да коментира за „Рекет“

Катица Јанева се врати од Грција каде што беше на одмор и почна со редовните работни активности во Специјалното Јавно Обвинителство. Иако никој не можеше да потрврди каде е со сигурност, Вечер.мк ја лоцираше во нејзината куќа во Скопје.

На нашите прашања дали ќе ни даде изјава и да ја прокоментира актуелната состојба, таа одговори – Не.