саб. Фев 29th, 2020

Скопје1.мк

види, слушни, прочитај

Приведен 23 годишен скопјанец, полицијата кај него пронашла марихуана

На 10.09.2019 во 23.00 часот полициски службеници од СВР Скопје, на бул. „Видое Смилевски Бато“, го привеле М.С.(23) од Скопје, затоа што при извршен преглед кај него била пронајдена марихуана. По документирање на случајот против него ќе биде поднесен соодветен поднесок.