чет. Сеп 19th, 2019

Скопје1.мк

види, слушни, прочитај

Приведен 23 годишен скопјанец, се однесувал агресивно и навредувал полициски службеници

На 10.09.2019 во 02.00 часот на ул.„Македонија“ во Скопје полициски службеници го привеле  К.Л.(23) од Скопје поради тоа што се однесувал агресивно и навредувал полициски службеници кои вршеле службени дејствија. По целосно документирање на случајот против него ќе биде поднесен соодветен поднесок.

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Close