Свет

Пожар во хотелот Хилтон во Белград

Во хотелот Хилтон во Белград се активирале алармите за пожар, поради пожар на трафостаница која се наоѓала на паркингот.

Во пожарот нема повредени, а евакуираните гости се вратени во хотелот.

Кликни за да коментираш

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply

На почеток