Актуелно

Пари за гласови понудени во Куманово!

На 12.10.2021 во 13.25 часот во СВР Куманово М.П. (45) пријавил дека едно лице се обидело да изнуди средства во замена за гласови на избори.

-Сѐ што ве интересира добивате со еден клик -

Се преземаат мерки за расчистување на случајот.

To Top