Актуелно

(ВИДЕО) Петар и натаму хит на интернет со 130 прегледи, родителите бараат видеото да се тргне

Извидникот Петар Ачковски e убедливо најголем хит на интернет и за нецели 24 часа го освои интернет просторот. Иако се појавија информации дека неговите родители барале да се повлече видеото на кое се гледа тој, сепак, тоа до овој момент не е направено. Сите го коментираат него и неговата искреност. Родителите заега не се појавија во медиумите. Тој предизвика позитивни реакции кон најголем дел од интернет јавноста, но се најдоа и такви кои „анализираа“ зошто младиот Петар не сака да јаде грашок.

Само на јутуб линкот, има 130 илјади прегледи. Доколку се земат во предвид и бројките од споделувањата на видеото со прикачување на другите социјални мрежи, бројките сигурно се и дупло повеќе.

Видеото можете да го видите тука.

Миа по коментарите за Петар: Анксиозноста е поврзана со перидот во кој сум учела како да читам коментари во кои ми се силува семејството

Петар бил сниман со дозвола од родителите

To Top