Магазин

Сопругот на Северина се огласи по порно скандалот

Еден ден по новата експлицитна снимка на Северина, се огласи и нејзиниот сопруг Игор Којиќ и сите ги запрепасти.

Имено, неговата објава нема врска со порното, тој си гофотографираше кученцето и сподели фотографија со него.

Изгледа Игор вака сака да покаже дека и верува на сопругата и дека немаат проблеми во љубовта.

 

Кликни за да коментираш

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply

На почеток