Магазин

(ВИДЕО) Анастасија објави нова песна – „Брани ме“

Младата музичка ѕвезда Анастасија Ражнатовиќ по една година пауза денеска ја објави новата песна наречена “Брани ме”.

Анастасија во последните месеци не беше толку често во Белград, но последната посета на Србија ја искористи за што побрзо да ја израдува својата публика со нова песна.

„Тоа Анастасија!“, „Секогаш нешто различно од тебе, ми се допаѓа“, се само дел од коментарите под оваа песна на Јутјуб.

На почеток