Магазин

Цеца на Светско ќе го бодри новиот дечко на Анастасија

Цеца Ражнатовиќ во ноември оди во Катар за да му даде поддршка на дечкото на Анастасија, Немања Гудељ кој ќе игра на Светското првенство, пишуваат српските медиуми.

Тие наводно планираат патување на Мудијалот, а Анастасија веќе барала авионски билети и хотел, изјавил близок извор на пејачката за српските медиуми.

Анастасија Ражњатовиќ иако јавно нема потврдено, медиумите пишуваат дека таа е во љубовна врска со српскиот фудбалер Немања Гудељ, кој игра за Севиља.

На почеток