Видео и Фото

ВИДЕО: Секси кума: Милица Тодоровиќ со висок шлиц на свадба дојде во друштво на Калиопи

Пејачката Милица Тодоровиќ му беше кума на Стеван Анѓелковиќ и неговата сопруга Наташа, а на денот на свадбата се појави во ултра секси издание.Таа на црковниот чин се појави во необична дневна комбинација, а на неа се беше покриено.

Сепак, кумата Милица воодушеви со изгледот на прославата.

Имено, таа блесна во сребрена тоалета со гол грб и висок шлиц, а пристигна во друштво на Калиопи. Во тој момент ги уловија камерите пред кои брзо поминаа, а нашата Опи им прати насмевка. Иако Милица во последно време се жали на вишокот килограми таа сеуште е во топ форма.

На почеток