Македонија

Малолетник нападнат од неколку лица во Кисела Вода

Малолетник нападнат од неколку лица во Кисела Вода

На 18.09.2023 во 13.40 часот во СВР Скопје, Д.Ј.(47) од Скопје пријавил дека на подрачјето на Кисела Вода неговиот малолетен син бил физички нападнат од неколку лица, извести МВР.

Се преземаат мерки за расчистување на случајот.

Макфакс

На почеток