Македонија

Уапсен скопјанец, ги претепал своите родители

Уапсен скопјанец, ги претепал своите родители

Вчера во 18.15 часот на подрачјето на Гази Баба, полициски службеници од Полициската станица Гази Баба го лишиле од слобода А.Т.(26) од Скопје, затоа што во домот физички ги нападнал неговите родители, извести МВР.

По целосно документирање на случајот ќе следува соодветен поднесок.

Макфакс

На почеток