Македонија

Скопјанка натепана од сопругот

На 30.01.2024 во 20.20 часот во СВР Скопје, 28-годишна жена од Скопје пријавила дека во домот на подрачјето на Бит Пазар била физички нападната од нејзиниот сопруг Е.Ш.(33) од Скопје.

Се преземаат мерки за расчистување на случајот.

На почеток