Свет

Хорор во Белград: Млад човек избоден со нож среде бел ден

Почина бремена жена во Србија, семејство слета во кањон длабок 100 метри

21-годишен дечко денеска е избоден со нож во улицата Устаничка.

Како што дознава Телеграф, нападот се случил околу 12:15 часот.

Повредениот е пренесен во Ургентен центар за реанимација.

На почеток