Скопје

Пуштени во продажба картите за концертот на Лени Кравиц

Во рамки на европската турнеја која е по повод излегувањето на новиот албум „Raise Vibration“, Лени Кравиц ќе го посети и Скопје на 3 мај во ВИП Арената.

Продажбата на карти за концертот e започната и истите можете да ги набавите преку следниот линк, продажните места на Авалон, и во Југотон.

Линк за online продажба – https://goo.gl/BkGBxv

Кликни за да коментираш

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply

На почеток