нед. Дек 8th, 2019

Скопје1.мк

види, слушни, прочитај

Шилегов 100% има славено во дивоградбата на Усеини, затоа е толку пијан, се вели на „Твитер“

Не стивнуваат коментарите на социјалните мрежи откако градоначалникот на Скопје, Петре Шилегов се појави на отварањето на „Охридско Лето“. Шилегов беше малку „дезориентиран“ и „видно расположен“ но и „чудно возбуден“. Ова се дел од реакциите на Твитер.

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com