саб. Окт 19th, 2019

Скопје1.мк

види, слушни, прочитај

Седеле, јаделе, пиеле, се испијаниле и се истепале

На 11.10.2019 околу 20,30 часот во Полициска станица Гевгелија било пријавено дека во Богданци на ул.„Кочо Рацин“, В.К(62) од Богданци бил физички нападнат од Н.Т(60) од Богданци, додека бил на гости кај истиот и биле под дејство на алкохол..За случајот бил известен јавен обвинител и се преземаат мерки за расчистување.

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Close