Магазин

(ФОТО) Груевски и Заев завршија на порно сајт

Фолк-пејачките Сузана Спасовска и Благица Павловска, сосе актерот Васил  Зафирчев, па и дамите од СЈО, до Заев, Димитров, Велија и многу други познати личности завршија како порно-ѕвезди. На социјалните мрежи деновиве се споделуваат монтирани фотографии од јавните личности, политичари, пејачи и глумци, сапкувани во „Мак-тјуб“ и на корисниците на креираниот сајт им велат да ја изберат омилената секс категорија.

Во понудата има сe и сешто, од Благица која е во категоријата „див и луд секс“, Сузе Спасовска за „фтиши“,  до Маријан Стојановски кој залутал во „аматерски секс видеа“, па и Велевска за „секс на јавно место“. Во „геј варијантата“ ги ставиле Кајмакоски и Јоксимовиќ, Тамара е понуда за „големи гради“, а Елена Ристеска заврши во „лизбиски секс“. Освен естрдата, на измислениот порно канал завршија и македонските политичари – Груевски бил за „тинејџерски секс“, Заев и Севернина за „фантазија“, а во категоријата „милфици“ се трите од СЈО.

Кликни за да коментираш

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply

На почеток