fbpx
сре. Авг 5th, 2020

Скопје1.мк

види, слушни, прочитај

vmro

Кирил Пецаков, дипломиран стоматолог, а за кратко време и до специјализација. Вработен во Здравствен дом во итната стоматолошка служба. Среќно...

Заштитата на здравјето на граѓаните е прв и најважен приоритет за ВМРО-ДПМНЕ. Фокусот во здравството мора да го ставаме подеднакво,...

Денеска сме овде заедно со жителите на Крива Паланка, практично е претпоследен ден од кампањата за предвремените парламентарни избори. Денеска завршуваме...