fbpx
пон. Мар 8th, 2021

Скопје1.мк

види, слушни, прочитај

(ВИДЕО) Искршени светилки кај Билјанини извори

Несовесноста кај некои поединци сеуште трае. Искршени се поставените светилки крај пешачката патека во каналот Студенчишта.