Актуелно

(ВИДЕО) Тодоров кажа за што му е најмногу криво

Поранешниот министер за здравство Никола Тодоров вечерва во дебатниот магазин „Click Plus“ на ТВ21 посочи дека никогаш нема да се реализира проектот за нов Клинички центар.

„Нема да почне и нема да се изгради, затоа ми е најмногу криво“, порача Тодоров.

На почеток