чет. Окт 17th, 2019

Скопје1.мк

види, слушни, прочитај

(ФОТО) Заев на Фејсбук ѝ честиташе матура на својата ќерка

На својот Фејсбук профил премиерот Зоран Заев се пофали со фотографиии од својата матурантка.  Тој постави фотографии со својата ќерка Александра Заева, но и една кога таа била бебе.

„Мојата ќерка матурантка. Среќен татко!“, напиша Заев под фотографиите.

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Close