Магазин

ВИДЕО: Село гори, Катица се чешла (ремикс)

По објавата дека Катица Јанева додека користи боледување, оди по фризерски салони за да се разубави, на социјалните мрежи има низа од негативни коментари.

Додека сите се прашуваат што ќе биде со СЈО и со предметите кои ги отвори, Јанева се крие од јавноста. Од тука и констатацијата, „село гори, а баба се чешла“.

Гори село, а чешла се баба !!!

REMIX Бог нам дао ал све нам је џаба ! Гори село, а чешља се баба !

Posted by skopje1.mk on Tuesday, July 23, 2019

Click to comment

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply

To Top