Скопје

ВИДЕО: Маж се самозадоволува во автобус на ЈСП

На „Јутуб“ мрежата се појави видео, за кое се тврди дека е направено во автобус на ЈСП, каде непознато машко лице се самозадоволува пред останатите патници. Додека тој го правеше тоа, останатите патници, според снимката, не реагираа.

Непосредно до него, имаше девојче кое се превезуваше во автобусот.

 

Кликни за да коментираш

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply

На почеток