саб. Окт 19th, 2019

Скопје1.мк

види, слушни, прочитај

Skopje 1

Откако претседателот Стево Пендаровски побара разрешување на професорката Иванка Додовска која беше претставник во Националниот совет за евроинтеграции на претходниот...

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Close