fbpx
чет. Јан 21st, 2021

Скопје1.мк

види, слушни, прочитај

Актуелно

Ветингот на вработените во Министерството за внатрешни работи, за кој се говори веќе подолго време, а ресорниот министер Оливер Спасовски...

Министерот за земјоделство, шумарство и водостопанство, Трајан Димковски, денеска преку  прес конференција ја извести јавноста дека заради превенција од појава...

По вчерашниот инцидент во Охрид, каде според МВР, советникот Нефи Усеини го натепал професорот Илјаз Илјази, со коментар на социјалните...